27 czerwca, 2022

ApartmnentComfort

Turystyka Gastronomia

Gadżety turystyczne

Co zabrać ze sobą w podróż – przydatne gadżety

Większość krajów znosi już obostrzenia covidowe, to wspaniała informacja dla tych, którzy kochają podróże. Wycieczki mogą być dłuższe lub krótsze, warto zastanowić się jak ułatwić sobie podróż stosując przydatne gadżety.

Najważniejsze gadżety dla podróżników

Powerbank

Jest niezaprzeczalnie najlepszym gadżetem potrzebnym w podróży. Niezależnie, gdzie się wybieramy zawsze mamy ze sobą telefon, którym robimy tysiące zdjęć. na pamiątkę, by po powrocie móc szybko wrócić do cudownych wspomnień z podróży. W telefonie mamy także GPS i mapy, które ułatwiają nam wędrówki lub długie podróże samochodem. Jednak podczas tak intensywnego używania telefon szybko rozładowuje swoją baterię. Mając ze sobą POWERBANK, łatwo i szybko doładujemy swój telefon lub jakiekolwiek inne urządzenie ładowane przesz USB.

Adapter do gniazdek

Jeśli wybieramy się w podróż do innego kraju koniecznie trzeba zabrać adapter do gniazdek. Można niemiło się zaskoczyć, gdy okaże się, że nasza ładowarka ma zupełnie inne bolce i nie chce wejść do gniazdka. Zawsze należy w takiej sytuacji zabrać ze sobą adapter, który pozwoli naładować sprzęt w każdych warunkach, gdzie jest dostępny prąd.

Podróż z dzieckiem – jakie gadżety będą przydatne w podróży

Zabawki na magnes

Zajmują mało miejsca i są bardzo stabilnie przymocowane do opakowania. Zazwyczaj są to układanki, puzzle lub mini gry. Dziecko z łatwością może złapać element układanki i ułożyć w miejscu w których chce. Elementy na magnes trzymają się dzielnie opakowania nawet podczas ostrego hamowania, jest szansa, że się nie zgubią, a potrafią zająć dzieci w podróży na dłuższy czas.

Miska niewysypka

Dzieci uwielbiają jeść podczas podróży, jest to chyba ich ulubione zajęcie. Miseczka, z której nie wysypią się ulubione chrupki czy ciasteczka jest świetnym gadżetem na podróż z dziećmi. uchwyt jest stabilny, a miseczka jest przytwierdzona tak, że jazda autem jej nie straszna.

Podróż samochodem a samolotem – jakie gadżety warto mieć przy sobie

Poduszka podróżna

Podczas każdej dłuższej podróży pasażerowie lubią wypocząć. Dlatego niezrównanym gadżetem niezależnie czy jedziemy autem czy lecimy samolotem jest poduszka podróżna w kształcie rogala. Sprawdza się tak samo dla dzieci jak i dorosłych. Kształt i kolor można wybrać według gustu, można ją nawet kupić na lotnisku. Może być dmuchana lub ze specjalnej pianki, ale każda pozwala przetrwać długie podróże bez bólu karku. Nawet po długim locie będziemy czuli się wypoczęci i z takim nastawieniem trzeba zaczynać wakacje!

Czytnik e-booków

Na szczęście książki w wersji online są niesamowicie popularne i praktycznie każdy tytuł można już kupić na czytnik. E-booki są bardzo wygodne, ponieważ podczas podróży samolotem czy też autem staramy się zabrać jak najmniej rzeczy. Liczy się każdy kilogram, a im dłuższa wycieczka tym więcej książek chciałoby się zabrać. By swobodnie korzystać z uroków wakacji, czytać i relaksować się do woli, czytnik e-booków jest doskonałym rozwiązaniem. Jest lekki i pomieści wiele tytułów.